Novinky
Tlusté pohlednice

Nebo spíš pohlednicové krabičky s vloženým dárkem uvnitř! Často jsme se totiž v prodejnách setkali s požadavkem, že zákazníci chtějí poslat dětem nějakou maličkost, a jediné řešení pro ně bylo poslat...

více

Tlusté pohlednice

Úvod NovinkyTlusté pohlednice

Nebo spíš pohlednicové krabičky s vloženým dárkem uvnitř!

Často jsme se totiž v prodejnách setkali s požadavkem, že zákazníci chtějí poslat dětem nějakou maličkost, a jediné řešení pro ně bylo poslat to v obyčejné (a pro děti nudné) bílé obálce... 

 

A poté hned vznikl další, a možná ještě větší problém, co jim vlastně poslat? Aby to nebylo drahé, udělalo to radost, cestou se to nerozbilo, nezkazilo, pokud drahé tak neztratilo atd., atd., atd.  No většinou byla, i pro nás, zcela jasná volba žvýkačky!

 

Přišlo nám ale tohle všechno docela líto, protože děti přeci jen mají rády hezké a zajímavé věci (a taky hlavně to překvapení), a tak u nás přišla na svět Tlustá pohlednice:

 

Rubová strana krabičky s dárkem Lícová strana krabičky s dárkem


Jedná se o krabičku, ale zároveň i jen prostě „Tlustou“ pohlednici, která splňuje limity pošty pro odeslání vhozením do poštovní schránky. Tak jako běžný pohled nebo psaní, jen namísto 19 Kč známky je potřeba vylepit známku 23 Kč (nebo kombinaci známek běžně koupitelných).

 

Ohledně dárků jsme se snažili zajistit takové, které by byly nejen na hraní či ke zkrášlení, ale také i pro kreativní tvoření či pro zábavu. A současně takové, které by se této věkové kategorii kluků a holek líbily a udělaly jim radost. Jen jsme ale nechtěli nějaké hlouposti, zbytky něčeho odněkud, nevhodné či věkově nepřiměřené věci... A to si myslíme, že se nám snad podařilo.

 

V současné době tedy máme v nabídce 14 různých dárků (7 pro kluky a 8 pro holky) a až na jeden motiv (růžový pejsek, který je vážně vhodný asi jen pro holky) máme každou zvířátkovou krabičku ve verzi buď Pro kluka, nebo Pro holku. Na krabičkách je to na boku označené červeným nebo modrý kolečkem.


Aktuální nabídka dárků uvnitř je následující (*):


Různé dárečky pro kluky a holky

 

 

Každý dárek je již v krabičce vložený a ta napevno po bočních stranách zalepená, s ohledem na děti pomocí průhledných samolepících etiket.


Protože limit zásilky je tomto případě 100 gramů, není určitě problém (pokud zákazník bude mít zájem a i možnost následného převážení), vložit do krabičky ještě další věci. Protože minimálně ty žvýkačky navíc se tam totiž hmotnostně určitě vejdou...


(*) Omlouváme se, pokud někdy konkrétní dárek nečekaně dojde a my nestihli včas aktualizovat fotografii s dárky. Vždy se ale snažíme, aby náhrada byla minimálně stejně hodnotná.

Copyright 2017 - 2021 © www.ligrus.cz